13 Mayıs 2014 Salı

Batik


Batik,giyim tarzıma uygun giysiler bulabildiğim,günlük giyim ve tatil ihtiyaçlarımı karşılayan severek giydiğim marka diyebilirim.Bu yıl aldığım kıyafetler yanında aksesuarları da dikkatimi çekiyor.Geçtiğimiz hafta aldığım beyaz buzun yakasının altında kullandığım bu pembe kolye favori takılarım arasına girdi bile...renk ve taş dizaynını çok sevdim.

Flormar

Flormar oje renk skalası yaz renklerine bayıldım.Sonsuz renk seçeneği beni flormar standlarına çekiyor.Yılın moda rengi bebek mavisi ve bebek pembe ojelerini görür görmez aldım.:) SMOKEY EYES CARBON BLACK WATERPROOF EYELINER
Siyah eyeliner kullanımında kalem olanlar günlük kullanım için ideal,buğulu göz makyajını sevdiğimden fırça sürme olanları tercih etmiyorum.
Kalemin özelliklerine gelince; web sitesinde geniş açıklamada bulunulmuş:👍
Yumuşak yapısı ve pratik ambalajı ile Smokey Eyes Carbon Black Waterproof Eyeliner buğulu gözler makyajı için son derece rahat kullanım imkanı sunar. İçerdiği Carbon Black pigmenti siyah renge yoğunluk kazandırır. Suya dayanıklılık özelliği sayesinde göz makyajının her durumda kusursuz görünmesine yardımcı olur.


Clinique Alışverişim

Tekin Acar kozmetik'ten Clinique makyaj çantası içinde mevsime uygun renklerde hazırlanmış makyaj ürünleri olan bu seti aldım.Makyaj çantasının rengi en sevdiğim renkler:) turuncu ve nar çiçeği yaz için ideal:)Far renkleri pastel tonları yazın en fazla kullandığım renklerde olmasını sevdim.Clinique maskaralarının kirpikleri ağırlaştırmaması ve uzun göstermesi markasını temsil ediyor olması güzel...
Kalem ruj nemlendirici özelliğe sahip,sürdüğünüz an dudakta farkı hissettiriyor.Web sitesinde bir çok rengi mevcut.Ben özellikle pastel tonlarına bayıldım.Son ürün pembe oje her zaman favorim...Ürünlerin detayına gelirsek ...

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Krem; kuru ve karma ciltlere uygun nemlendirici krem,bu kremin aslında birden fazla özelliği mevcut ;) aynı zamanda makyaj altına kullanıldığında cildi makyaja hazırlıyor.Bir diğer özelliği kremi biraz bolca sürüp 5 dakika bekletirseniz ferahlatıcı nem maskesi olarak kullanılabiliyor.jel yapısı ve formülü pembe tonda olması cildime uyum sağladı ve nemlendirdi.

Clinique High Impact Maskara;
Günlük kullanıma uygun,kirpikleri tek tek ayırma ve asla yapışmadan uzun ve dolgun gösterme özelliğine sahip,fakat dolgunluk için iki kat sürmek şart,kirpiklerime parlaklık vermesi ve ağırlaştırmaması benim için artı özellik...
Web sitesinden satın alınabilinir.
Ürün açıklaması:
http://www.clinique.com.tr/product/1606/5416/Makeup/Mascara/High-Impact-Mascara/index.tmpl

Kirpikleri ayırarak en uzun ve en dolgun görünüm kazanmasını sağlar. Daha uzun, daha dolgun ve etkileyici kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpiklere doğal ve derin bir renk katarak dramatik görüntü verir. Bir kere deneyin, bir daha onsuz kendinizi çıplak hissedeceksiniz. Oftalmoloji testinden geçmiştir.

Clinique Chubby Stick Kalem Ruj-05 Chunky Cherry

Kalem rujların içeriği;Mango ve shea yağlarından oluşan ekstra nemlendirici içeriğe sahiptir. Kuru dudakların tek ihtiyacı olan nemi sağlayarak dudakların rahat ve yumuşak hissedilmesini sağlar. 16 farklı renk seçeneği ile doğal bir renk tonu verir.